طراحی سایت شبکه اجتماعی

طراحی سایت های شبکه اجتماعی :

طراحی سایت شبکه اجتماعی شبیه فیسبوک و تلگرام و اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتماعی نقش بسیار زیادی در زندگی های مردم دارند . شما هم میتوانید یک شبکه اجتماعی داشته باشید و از این راه درآمد زایی خوبی داشته باشید . بزرگترین سایت های شبکه های اجتماعی هم که نیاز به معرفی نیست . این شبکه ها پردرآمدترین کسب کار های جهان هستند .

سایت انجمن :

اگر شما نیاز به یک انجمن دارید تا کاربران مشکلاتشان را مطرح کنند و دیگران به آن پاسخ دهند یا .. , سایت دیزاین نت میتواند یکی از بهترین وب سایت ها در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد.

سایت های اشتراک تصویر و ویدیو :

از این دسته از شبکه ها در این چند سال استقبال فراوانی را داشته اند . سایت دیزاین نت هم میتواند یک شبکه اجتماعی با قابلیت اضافه کردن عکس و ویدیو و … برای شما ایجاد کند تا از شبکه اجتماعی خود لذت ببرید .

در این گونه سایت ها , کاربران میتوانند عکس و فیلم های خود را منتشر کنند و دیگران زیر آن نظر قرار دهند . و آن را پسند کنند , چیزی شبیه اینستاگرام .

سایت شبیه فیسبوک :

اینگونه سایت ها هم  طرفدار های خودش را دارد .ما میتوانیم یک شبکه شبیه فیسبوک در اختیار شما قرار دهیم . و هر کاربر یک پروفایل خواهد داشت و میتوانند همدیگر را پسند کنند و مطالب یکدیگر را لایک کنند و مطلب بزارند و کاملا شبیه فیسبوک..

سخن آخر :

در کل شبکه اجتماعی در فضای وب کاملا برای ما امکان پذیر است . نگه داری اینگونه سایت ها در ابتدا هزینه زیادی در ماه دارد . البته چیزی در حدود 200000 هزار تومان .البته میتوانید این مبالغ را خیلی راحت از تبلیغات و کاربان بدست آورید !

 

خدمات ما

طراحی ریسپانسیو

سایت های سفارشی , مناسب برای نسخه های موبایلی و تبلت ها و دیگر نمایشگر ها هستند . اگر شما برنامه اندرویدی هم برای سایت خود میخواهید میتوانید در تیکت پشتیبانی مطرح کنید ! (برنامه اندروید با کسب هزینه سوا انجام خواهد شد )

سئو و بهینه سازی

با ارسال سفارش سایت های اختصاصی , کد نویسی سایت ها بصورت استاندار انجام شده و با آخرین تکنولوژی روز سایت شما بهینه سازی خواهد شد . که در نتیجه سایت شما در گوگل رتبه مناسبی پیدا خواهد نمود و افزایش بازدید از سایت را دربر دارد.

ساعت ها آموزش ویدیویی

مدیریت سایت ها بسیار آسان میباشند . اما سایت دیزاین نت , برای تکمیل خدمات خود ساعت ها آموزش عمومی و آموزش های تخصصی برای شما آماده کرده اند که بعد سفارش سایت میتوانید آن ها را دانلود نمایید !

پشتیبانی 24 ساعته.

با سفارش هر نوع سایتی از ما پشتیبانی خواهید شد . اگر سایت های سفارشی را سفارش دهید علاوه بر پشتیبانی تیکتی , در تلگرام  هم پشتیبانی خواهید شد !

ثبت دامنه دلخواه

شما میتوانید هر آدرسی را که مایل بودید برای سایت خود انتخاب کنید . به طور مثلا آدرس www.you.ir را در هنگام سفارش ثبت نمایید . پس شما میتوانید یک دامنه منحصر به فرد دلخواه برای خود انتخاب کنید !

مقابله با هک و پشتیبان گیری

تیم امنیتی و سرور سایت دیزاین نت سایت شما را در مقابل نفوذ مستحکم میکند و به طور روزانه از سایت شما پشتیبان تهیه میشود !

سایت های سفارشی

تعرفه سایت های سفارشی

با توجه به سفارش شما و امکانات اضافه ای که درخواست کرده اید تیم سایت دیزاین نت قیمت را برآورد خواهند کرد و به شما اطلاع خواهند داد ..

اگر شما , سایت مورد علاقه خود را در سایت های آماده  پیدا نکرده اید یا قصد دارید یک سایت حرفه ای تر از لحاظ سئو و… داشته باشید میتوانید سایت خود را سفارش دهید تا آن را برای شما با قیمت بسیار مناسب طراحی و ایجاد کنیم .

لازم ذکر است که حداقل تعرفه اینگونه سایت ها 300,000 تومان است . مقایسه سایت های آماده و سفارشی را مشاهده کنید .

دیدگاهی ارسال کنید ...