طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی :

طراحی سایت تبلیغاتی حرفه ای و ارزان

طراحی سایت تبلیغاتی حرفه ای و ارزان

هر کسب کاری علاوه بر رضایت مشتریان به تبلیغات نیز نیاز دارد . در یک کارآفرینی یا کسب کار موفق تبلیغات نقش به سزایی دارد و یکی از ارکان اصلی موفقیت است . یک کسب کار موفق فقط نیاز به تولید کالا و قیمت گذاری صحیح و توزیح خوب اختصاص ندارد. شما باید خریدار را به طرف کالا و یا خدمات خود جذب نمایید.مشتریان بالقوه را از دست یابی به کالاها آگاه کنید یا طریق مصرف را از طریق سایت تبلیغاتی خود آموزش دهید تا بتوانید مرغوبیت کالا یا خدمات را در مقابل قیمت آن ,به مشتری بقبولانید.

تبلیغات در اینترنت تاثیر دیداری بالا و جذابیت بیشتری دارد و مخاطبان شما در همان لحظه میتوانند سفارش خرید بدهند . اما این نکته را به خاطر داشته باشید که تبلیغات شما با تبلیغات دیگران در حال رقابت است و باید نسبت به آنها تاثیر دیداری و جذابیت فوق العاده ای داشته باشد .

تیم سایت دیزاین نت برنامه های متفاوتی برای جذابیت تبلیغات شما دارند  ما همیشه سعی کرده ایم بهترین سایت ایران را برای مشتریان خود طراحی و ایجاد کنیم . ما موفقیت شما را موفقیت خودمان میدانیم و هر روز با ایده های نوین سعی خواهیم کرد در موفقیت شما سهم بسازی داشته باشیم .

یک وب سایت خوب برای شما نیاز به ظاهر گرافیکی فوق العاده زیبا و سئو حرفه ای برای موتور های جستجو دارد .

مطمئین باشید در سایت دیزاین نت ایده های شما به واقعیت میپیوندد .

در سایت های تبلیغاتی علاوه بر شناسایی محصول به کاربران نیاز است تا برخی از محصولات را انلاین به فروش برسانید . ما برنامه های خوبی برای فروش آنلاین و مقایسه محصولات تدارک دیده ایم .

امکانات یک سایت تبلیغاتی بسیار بسیار زیاد است و غیر قابل توصیف است . بصورت مثال :

شما تولیدی لباس و یا .. دارید : در سایت میتوانید بهترین لباس ها را در صفحه اول قرار دهید و بقیه محصولات خود را در صفحات دیگر قرار دهید و کابران محصولات شما را آنلاین خریداری خواهند کرد و شما محصولات را به آدرسی که موقع خرید ثبت کرده اند پست خواهید کرد .

شما یک عمده فروش هستید : محصولات خود را با مشخصات و مقایسه داخل وب سایت قرار دهید و از مشتریان خود بخواهید که در وب سایت شما نوع محصولات را مشاهده کنند و ان ها را مقایسه نمایند . و حتی بصورت آنلاین خرید کنند !

طراحی سایت برای شرکت های تبلیعاتی :

مشتریان شما در نوع وب سایت شما بسیار سخت گیر هستند . از شما انتظار یک سایت رویایی و بدون کوچک ترین نقصی دارند. شما هم نیاز دارید یک سایت در حد یک شرکت تبلیغاتی جهانی داشته باشید . توجه کنید که وب سایت شما شناسنامه شما خواهد بود !

ما ایده های جذابی برای شما داریم . شما در شرکت تبلیغاتی خود به احتمال زیاد آپشن های زیر را دارید :

  • تلویزیون و رادیو : در یک صفحه مجزا لیست کانال های تلویزیونی با قیمت های آن را قرار دهید و یا از مزایایی تبلیغات تلویزونی مطلب بنویسید یا از کاربر بخواهید که در پشتیبانی آنلاین و یا از طریق شماره شما , با شما در تماس باشند.
  • روزنامه و مجلات : مجلات و روزنامه ها را با توجه به تعرفه تبلیغات آن ها نمایش دهید
  • پوستر ها : هزینه تبلیغات هر پوستر با توجه به ابعاد و ارسال ان ها به سطح شهر و … را  قیمت گذاری کنید.
  • بروشور و بسته های پستی : تعرفه و نمونه ها را نمایش دهید.
  • سایت های اینترنتی : برنامه خوبی برای نمایندگی طراحی سایت بدون هیچگونه اسم و نام ما برای شما داریم که از پشتیبان سایت دیزاین نت اطلاعات بیشتری کسب کنید.
  • و بسیاری از ایده ها و تبلیغات مورد نظر شما

طراحی سایت نیازمندی :

یکی از پرسود ترین سایت های ایران هستند . شما بدون هیچگونه دردسری میتوانید درآمد زیادی داشته باشید .

افزودن تبلیغات مشتریان به ازای پرداخت رکن اصلی این نوع سایت ها میباشد که میتوانید ایده های خود را به پشتیبان منتقل کنید !

برخی از امکانات

فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه اینترنتی برای شرکت تبلیفاتی

بی نهایت دسته بندی

بی نهایت دسته بندی اخبار یا تبلیغات

و بسیاری از امکانات دیگر که میتوانید از پشتیبان سوال کنید !

صفحات درباره ما و تماس با ما

شهر یا منطقه ملک را اضافه کنید تا پیدا نمودن یک ملک در یک شهر آسان تر شود

خدمات ما

طراحی ریسپانسیو

سایت های سفارشی , مناسب برای نسخه های موبایلی و تبلت ها و دیگر نمایشگر ها هستند . اگر شما برنامه اندرویدی هم برای سایت خود میخواهید میتوانید در تیکت پشتیبانی مطرح کنید ! (برنامه اندروید با کسب هزینه سوا انجام خواهد شد )

سئو و بهینه سازی

با ارسال سفارش سایت های اختصاصی , کد نویسی سایت ها بصورت استاندار انجام شده و با آخرین تکنولوژی روز سایت شما بهینه سازی خواهد شد . که در نتیجه سایت شما در گوگل رتبه مناسبی پیدا خواهد نمود و افزایش بازدید از سایت را دربر دارد.

ساعت ها آموزش ویدیویی

مدیریت سایت ها بسیار آسان میباشند . اما سایت دیزاین نت , برای تکمیل خدمات خود ساعت ها آموزش عمومی و آموزش های تخصصی برای شما آماده کرده اند که بعد سفارش سایت میتوانید آن ها را دانلود نمایید !

پشتیبانی 24 ساعته.

با سفارش هر نوع سایتی از ما پشتیبانی خواهید شد . اگر سایت های سفارشی را سفارش دهید علاوه بر پشتیبانی تیکتی , در تلگرام  هم پشتیبانی خواهید شد !

ثبت دامنه دلخواه

شما میتوانید هر آدرسی را که مایل بودید برای سایت خود انتخاب کنید . به طور مثلا آدرس www.you.ir را در هنگام سفارش ثبت نمایید . پس شما میتوانید یک دامنه منحصر به فرد دلخواه برای خود انتخاب کنید !

مقابله با هک و پشتیبان گیری

تیم امنیتی و سرور سایت دیزاین نت سایت شما را در مقابل نفوذ مستحکم میکند و به طور روزانه از سایت شما پشتیبان تهیه میشود !

سایت های آماده ارزان

سایت های آماده ,سایت هایی هستند ارزان , که طرح آن ها قبلا ایجاد شده است

و با سفارش اینگونه سایت ها در کمتر از 3 روز برای شما پیکر بندی خواهد شد.

مزایای اضافه و معایب سایت های آماده

انجام نشدن بهینه سازی

بهینه سازی برای موتور های جستجو انجام نخواهد شد . البته میتوانید بهینه سازی را هم سفارش دهید

زیبایی کمتر سایت ها

سایت های آماده در مقایسه با سایت های سفارش , از زیبایی کمتری بهره مند هستند

نداشتن پشتیبان گیری

پشتیبان گیری انجام نخواهد شد و باید خودتان این کار را انجام دهید

تحویل سریع سایت

تحویل سایت بین 3-7 روز کاری انجام خواهد شد ..

نداشتن پشتیبان آنلاین

نمیتوان آنلاین با پشتیبان های سایت دیزاین نت گفتگو کرد . فقط از طریق تیکت پشتیبانی میسر است.

دارا بودن مابقی امکانات

مابقی امکانات که ذکر شده است در سایت های آماده وجود دارد

سایت های سفارشی تبلیغاتی

تعرفه سایت های سفارشی

با توجه به سفارش شما و امکانات اضافه ای که درخواست کرده اید تیم سایت دیزاین نت قیمت را برآورد خواهند کرد و به شما اطلاع خواهند داد ..

اگر شما , سایت مورد علاقه خود را در سایت های آماده  پیدا نکرده اید یا قصد دارید یک سایت حرفه ای تر از لحاظ سئو و… داشته باشید میتوانید سایت خود را سفارش دهید تا آن را برای شما با قیمت بسیار مناسب طراحی و ایجاد کنیم .

لازم ذکر است که حداقل تعرفه اینگونه سایت ها 300,000 تومان است . مقایسه سایت های آماده و سفارشی را مشاهده کنید .

دیدگاهی ارسال کنید ...